16:55
שלישיה: חבר 'ה משוב אמיתי ונשים

סקס שלישיה - אחד האהובים ביותר, כמו רבים באים לידי ביטוי, סקסי פנטזיות. באופן כללי, על פי הסטטיסטיקה, 21% מהאמריקאים נחתכים על שלישיה. כל זמן יודע למה אתה מתכוון על שלישיה.

התוכן של המאמר

1 "העניינים שלנו פשוט הפכו להיות טובים יותר" 2 "עכשיו אתה יכול למחוק את זה 3 "זה היה כמו לישון" 4 "B, KOK אנשים התרגלו להביע, שוב התברר כי אני לסבית" 5 "ניסיון מדהים" 6 "מה שקורה להיכשל" 7 "זה מסובך הכל" 8 "מה שהייתי זקוק לגירושין"

אחרים, כנראה, השתתפו בסקר תחת קווי מתאר אסוריים של החצאים השני לא מתים כך לומר כדי לענות בכנות.

מה זה? לא נוח? נִפלָא? נֶחְמָד?

אנו מציגים את התגלות תשומת הלב שלך 7 Oblechkov.

"העניינים שלנו הפכו רק יותר טוב"

"השותף שלי בילינו עם איך נהגנו לדבר אישה מקנדה. ואכן, בילינו יחד כל היום, צחקנו הרבה דַבְּרָנִי. היה כבר לילה ובסופו של דבר החלטנו שזה יהיה מתאים - היא מחויבת להישאר מאותנו.

שלישיה חיבקה, והניחה את זה בעדינות, כאן היא קברה את אפו אל תוך שלי שיקה. זה היה בדיוק מה שאני צריך. הידיים והפיות שלנו היו מיד בכל מקום. השותף שלי אהב לעקוב אחר זה, אבל אני רוצה כל כך נואשות לראות אותם יחד.

בהסכמה הזמנתי אותנו. רגשות של לי overflowed. רגשות משפחתיים. שים לב שלא הלך קודם לכן תענוג של השותף שלי מהצד. שום דבר טוב יותר ממה שאני לא יכול אפילו לבוא עם. הלב שלי נראה, זה התרחב וספג את התשוקה הזאת, אשר מכוסה אותם.

שירות ליווי בישראל משולם באופן מושלם. שוב ושוב, לקוחות - בנים מוצלחים, זה שרוצים להיות מוצגים בהצלחה לנוף בפגישה, הליכה תחת יד עם גברת יפה. הכנסה כזו היא די די, אז כדי להבטיח את עצמו לספק את עצמם עם אובייקטים הדרושים.

באותו רגע העריצתי אותו כאל בחיי.

כאשר הכל, לשים את זה בעדינות, זה הסתיים והיא עזבה את עצמן, אנחנו הרגיש איך היינו רגילים לדבר, קצת כאב מלהפריד איתה. לבסוף דיברנו על כל מה שעודד לבסוף ארה"ב והבחורה הזאת. כל הפרטים, כל מה שהרגשנו. זה יהיה רע אם לא היינו שם לב לכך שאנחנו הבנתי שאנחנו מוכנים לפולמפוריה. אנחנו לא נגד זה, באופן כללי, תן ​​שלנו עבודות שאר האנשים.

אנחנו patertilov כי הניסיון שלנו של שלישיה סקס יצא חיובי כזה. ועם הדרך רבים באים לידי ביטוי, יש לנו חברים לפני הפעם. ואנחנו לא נגד חזור כאשר הוא לידנו ", - קיילה, 38 שנים.

"עכשיו אתה יכול למחוק את זה מהרשימה" 2

"לחיות בסן פרנסיסקו, הוזמנתי צד אישי ב NA. ייתכן כי חבורה של נשים מקסימות וכמה זוגות בעלי השפעה קוטג 'ענבים אלגנטי. אנחנו תורמים, שתו הרבה יין. סביב התור משחקים מטופשים.

זוג אחד הזמין אותי להצטרף אליהם חדר שינה. ואכן, מעולם לא היה לי מין שלישיה, אבל התעניינתי. נְקֵבָה חיבבתי אותי, אבל הצעיר היה "טוב". לא רציתי לקיים יחסי מין הוא, אז הבעתי את עמדת שלי נכון - אני לא מאחלים לו איך הרגישו, לא אני מאחל לך לקיים איתו יחסי מין, אבל הוא יכול לגעת בי בבקשה בבקשה. הוא התייחס אליו בכבוד. אני ואישה שלו סוף סוף סיימנו, נרדמנו.

בבוקר לאחר מכן ... שוב התחלנו להשתלט על הרצון. ברגע אחד, אישה אחת נמצאת בחדרו של נוזו. ואת פעיל, רציתי כשהיא נחול, בסופו של דבר, לגרום לי kunnyingus. אני באמת רוצה להדגיש שהכל היה סוריאליסטי כל כך! אבל מצחיק. זֶה זה נראה כמו פריט מהרשימה "יש זמן לעשות למוות", אשר מפסיק מחק "- ארין, 34 שנים.

"זה נראה כמו חלום" 3

"בחיים שלי היה הרבה שלישיה מזוינת. תארו לעצמכם עובדה אחת על מה לעתים קרובות הייתי עסוק בזה בגיל ההתבגרות, וכשהייתי בן 20 קטן.

אירעו שתי אפשרויות כשהייתי יחסים מונוגמיים. בכל פעם שזה היה חברה של הילדה שלי באותו זמן. זה כל הזמן היה משהו ספונטני, אלכוהול והאזנה למוסיקה. https://www.israelxclub.co.il/girls-cat/%D7%93%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%93%D7%99%D7%A1%D7%A7%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%95%D7%AA/

מעולם לא דיברנו עליה. זה יהיה רע אם לא אשים לב מה מתעורר אחר הצהריים התחלתי לחשוב, כאילו כל זה היה רק ​​חלום. זה הולך טוב, הבנות האלה לא יותר הגעתי לבית. יש לציין כי אנו, ככלל, ראו בחברה, התנהגו כאילו לא היה שום דבר, "- קברדן, 60 שנה.

"כמה באים לידי ביטוי, שוב התברר כי אני לסבית" 4

"זה היה בתיכון. אנחנו פשוט בכיתי עם שלי אישה וחבר המשותף שלנו. אני אפילו לא זוכר איך הכל התחיל. בשלב מסוים היא התחילה, זה הפך, לעשות את זה מציצה, והתחלתי לכדורגל איתו. היא המשיכה ארוך - 40 דקות. יש צורך להדגיש כי המין לא היה. לא לכל אחד סוד הוא משהו מוזר. ואולי אפילו לא צריך להגיד שאני 100% לסבית, כי אני לא מבינה למה המחשבה הזאת יכולה להיראות סוף סוף לא רע.

מעולם לא דיברנו עליו. המשכתי לפגוש את האישה הזאת לזמן מה. כולם יודעים את זה מאוחר יותר, לשים את זה קצת, נפרדו, אבל שלישיה זה לא השפיע על זה "- בריטני, 27.

"ניסיון מדהים" 5

"זה קרה לפני כמה שנים עם חבר. תארו לעצמכם עובדה אחת שאנחנו לא היו כל כך קרובים, אבל היו לנו, כמו שאנחנו כל הזמן אומר כל הזמן, חם. היא והחתן שלה רצו הניסוי (היינו בערך ארבעים שנה), ואני הייתי המועמד הטוב ביותר, כי זה לא שייך למעגל של חבריהם המשותפים.

איתו (למעשה, ללא מילים) החליט כי תן לה רק לנהל הכל - לשלוח אלינו ולשאול את הקצב.

בשבילי באופן אישי, זה היה חוויה ייחודית לחלוטין. הכל היה טבעי, מצחיק, חם מאוד, חסר דאגות בלהט. זה קרה פעם היחידה. הם עברו לפוליגמיה. ללא ספק, ראוי להזכיר כי כרגע הם כבר מצאו 5 שנים או לכן. כולם יודעים שאנחנו מדברים מעת לעת מעת לעת, "ג'ייק, 44 של השנה.

"מה קורה chilllying" 6

"הייתי חבר בתחתית הלידה, אמר לו, כי אחד המטרות שלי - שלישיה עם 2 בחורים הולמים. אני גם אמר שזה יקרה בקושי.

למחרת הוא הקים מסיבה שלו בתים. חברים משותפים שלנו חיו איתו. זה יהיה רע אם לא היינו שם לב לכך שאדם אחד התחיל איתי אומר לי שהוא נראה חמוד. ואחר כך בא האיש הצעיר, שאיתו אני כבר מפלרטטת השבוע. התברר שהם חברים אהובים.

בְּעָיָה. אני לא יודע מי האנשים האלה כמו אני גדול יותר. אבל הם נראו מרוצים והם לא היו מתנפחים לפלרטט לִי.

אני, באופן כללי, איפלי. והחליט כי רק מזיין את 1, בלהט נשיקה, ומאוחר יותר פונה אל השני ואני עושה את אותו הדבר. כן, ההיגיון בפעולות שלי היה מוטל בספק. אבל הם נמסרו למשחק.

אף אחד מאיתנו כמעט לא חי, אז בסופו של דבר אנחנו הוא הלך למרתף ועסק במין על המדרגות. כתוצאה מכך, אני, בסופו של דבר, יש ערימת Synyakov.

בישראל, אין בהחלט דעות קדומות, אם אנחנו מדברים על פעילויות בסוכנות ליווי. אנשים ממוקמים עם ההגדרות המוסריות הגבוהות ביותר. כולם מבינים כי היום אסקוגר רק מלווה את הלקוח באירוע, מספק שיחה וליווי אישה בכיתה VIP הופך סימן של המצב.

הם היו על הצוואר, על הגב וימינה תחת yagodicomi.

אבל במהלך התהליך עצמו, לא הופיעו בעיות. הם היו כאלה כגון: "שנינו מנוהלים סוף סוף על ידי tra *!-

כל אחד מהם לא היה נגד המשך איתי. אבל הם פשוט נסוגו על הידידות שלהם "- ג'נט, בן 28.

"הכל מסובך" 7

"החברה הכי טובה שלי ואני פגשתי את הבחור הזה בחופשה בהוואי.יש לנו מעולם לא קיימו יחסי מין, אבל החלטנו שאנחנו מאחלים למין שלושה עם הבחור הזה. הוא היה מגולף חם יותר מארה"ב.

הכל התחיל ללא תחרות. כולם יודעים שכולנו נרגשים שיכור. כולם יודעים כי מאוחר יותר הכל גלגול למשהו מוזר. הייתי כל כך לא נוח לעשות ילדה kunnilingus עם מי הייתי חברים עם השנה ה -13 עבר דרך כמעט כל.

כשכולו הסתיים, לא דיברנו על זה. חוזרים מחופשה, נראה לנו למחוק את הזיכרון הזה. הכל פשוט השתנה. אָנוּ סיים לדבר כל כך הרבה לא מספיק כמו קודם. זה היה כואב.

שנה מאוחר יותר או על איך יש לנו שוב יחד הכל חזר אל המעגלים. זה אפשרי שלא יכולתי לחשוב כי חוויה זו מושפעת כל כך על העסק שלי עם החברה הטובה ביותר. זה לא לכל מי שהניסיון הזה פקח את עיני, "מארי, בן 25 שנים.

"העובדה שאני צריך גירושין" 8

"אחרי שבירת היחסים של חמש שנים עם גבר לי רציתי לפגוש שוב את הנשים. לא לכל מי שחשאתי במהירות פרופיל של אלילה אדומה שיער, אשר, בכלל, היה כמה אנשים חושבים, יחסים פתוחים.

אחרי שאנשים רגילים להביע, היא קראה לי ללכת קונצרט איתה, בעלה וחבורה של חברים. לאחר סיבוב של משקאות השילוש שלנו הייתי בבית.

היה לי שלישיה מוקדם יותר, אבל אני אף פעם לא לא סוף סוף עוסקת בזה עם כמה לחשוב זוג נשוי. ולהבין מה? ניסיון זה היה הטוב ביותר שלי חַיִים! למה? מאז היו כל כך פתוחים, ידעו מה הם רוצים והיו התמקדו בי (בסדר, אולי אני רק רוצה להיות מוזמן כוכב) ועל איך, זה הפך, כדי לספק לי הנאה.

בהתחלה הייתי עצבנית. תארו לעצמכם עובדה אחת על מה שחשש כי במין עם זוג נשוי, לשים את זה בעדינות, יהיו קשיים כמו קנאה והכל רוח כזה. כולם יודעים את זה אבל לא. אני באמת רוצה להדגיש את כל זה זה היה צפוי, "Lenn, 26 שנים.

-.ס '. ומה הקטגוריה לטפל בך - אתה קורא על שלישיה סקס או zonify אותם? והאם מרוצה כזה הוא המקרה?

וקטור Fomin

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג עבור 10 שנים. לעזור לזוגות לפתור קשיים בחיי סקסי.

לפני שתרגול שלישיה, יש צורך לחשוב על זה עם שותף. ודא כי שניכם מאחלים לך - לעתים קרובות את המצב כאשר בפועל דומה של הצעיר או לשנות את ההתנהגות, להתחיל לקנא. קנאה, לשים את זה בעדינות, עשוי להופיע במיוחד בתהליך של סקס בשלישייה - קשה להפריד כאדם אהוב עם מישהו אחר. כולם יודעים שרק אם הכל קורה לחלוטין מרצון, ולא שותף אחד מסכים, כדי לא לפגוע או סוף סוף לתלות אחרת, אתה יכול להתחיל לחפש את השלישי. תארו לעצמכם עובדה אחת על מה עדיף להתקשר לכל אחד מוכר. ואם מועמד מתאים לא נמצא - השתמש באתרים מיוחדים.

Просмотров: 74 | Добавил: leanoraschvtas | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar